Anasayfa Ar-Ge
Menü

Ar-Ge

Ar-Ge

Termodinamik Ar-Ge Merkezi Tescillendi

Isıtma sektöründe yıllardır faaliyet gösteren Termodinamik Isıtma Sistemleri, 25. Yılında yeni ürünlerini yeni teknolojilerle piyasaya sürmeyi hedefliyor. Bunun için Ar-Ge Merkezi başvurusunda bulunan Termodinamik 15 Şubat 2017 tarihinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca Ar-ge Merkezi olarak ilan edildi.

Termodinamik çeyrek asırlık çalışma faaliyetleri boyunca yürüttüğü Ar-ge çalışmalarını Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı deklarasyonu ile bir üst seviyeye taşıyarak, ülkemizde ve dünyada ısıtma alanında yeni teknolojiler ve buluşlar hedefleyen ve gerçekleştiren yerli firma özelliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Teknik ve teknolojik donanımı ve kendi alanındaki yenilikçi projelerini yeni kurulan Ar-Ge Merkezi ile piyasaya sürmeye hazırlanan Termodinamik, kullanıcılarına faydalı ve daha verimli ürünler sunmayı amaçlıyor.

Gelecek süreçte Ar-ge çalışmalarını arttıracak ve bu alanda daha fazla enerji sarf ederek önümüzdeki beş yılda Ar-ge çalışmalarını %100 büyütmeyi planlayan Termodinamik dünya çapındaki patentlerini de arttırmayı hedefliyor.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Ar-ge faaliyetleri alanındaki destekleri ile hedeflerini gerçekleştirme yolunda tüm Ar-ge ekibimize çalışmalarında başarılar diler, faaliyette olan Ar-ge Merkezi’mizin herkese hayırlı olmasını dileriz.

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.