Anasayfa Haberler Termodinamik, Ana Bayisi Onay Isı Sistemleri ve Alt Bayilerini Ağırladı
Menü

Termodinamik, Ana Bayisi Onay Isı Sistemleri ve Alt Bayilerini Ağırladı

Termodinamik,  Ana Bayisi Onay Isı Sistemleri ve Alt Bayilerini Ağırladı

 

Termodinamik,  Ana Bayisi Onay Isı Sistemleri ve Alt Bayilerini Ağırladı(31 Mart 2017)

 

25. yılında ısıtma sektöründe hizmet vermeye devam eden Termodinamik, Balıkesir Bölgesi ana bayisi Onay Isı Sistemleri ve alt bayilerini yerinde ağırladı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca Ar-ge Merkezi olarak ilan edilen Termodinamik,  kullanıcılarına faydalı ve daha verimli ürünlerini sunmayı hedefliyor.

Onay Isı Sistemleri ve alt bayileri ile yapılan toplantıda markanın müşterilerle uzun dönemli ilişkilerinin varlığı için, kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiğini dile getiren Termodinamik Satış ve Pazarlama Müdürü Güral Öztürk, müşteri istek ve ihtiyaçlarına önem vererek müşterilere daha iyi hizmet vermenin gerekli olduğunu söyledi. Aynı zamanda kurulan Ar-ge Merkezi sayesinde gelecek süreçte Ar-ge çalışmalarını arttıracak ve bu alanda daha fazla enerji sarf ederek yeni ürünlerini yeni teknolojilerle piyasaya sürmeyi hedeflediklerini anlattı.

Ürünlerin teknik özellikleri ve yeni projelerdeki ürünlerin avantajlarını dile getiren Üretim Müdürü Bülent Uygül, fabrika gezisi ile ürünlerin çalışma şekilleri ve teknik özelliklerini yerinde incelemeleri konusunda bayilere önderlik etti.

Fabrika turu sonrasında Termodinamik Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Peker,  markanın müşterilerle uzun dönemli ilişkilerinin varlığı için, kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiğini dile getirerek satış sonrası hizmetler birimi ve yetkili servis işleyişi hakkında bilgi vererek, bu konuda bayilerden müşterilerin talep ettiği hizmet ve isteklerini dinledi.

Toplantının ardından Satış Pazarlama Müdürü Güral Öztürk, ısıtma sektöründeki 25 yıllık başarıda bayilerle yapılan iş birliğinin de etkisi olduğunu, Onay Isı Sistemleri ve alt bayilerinin bugüne kadar yapmış oldukları başarılı iş birliği ve ortaklıkları için teşekkürlerini dile getirerek 25. Yıl Programı’na Katılım Belgesi’ni takdim etti.

 

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.