Anasayfa Haberler Termodinamik, Sağlık Bakanlığı Çalışanlarını Ağırladı(24 Mart 2017)
Menü

Termodinamik, Sağlık Bakanlığı Çalışanlarını Ağırladı(24 Mart 2017)

Termodinamik,  Sağlık Bakanlığı Çalışanlarını Ağırladı(24 Mart 2017)

Termodinamik,  Sağlık Bakanlığı Çalışanlarını Ağırladı(24 Mart 2017)

 

25. yılında ısıtma sektöründe hizmet vermeye devam eden Termodinamik,  Sağlık Bakanlığı İnşaat ve Onarım Daire Başkanlığı uzmanlarını yerinde ağırladı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca Ar-ge Merkezi olarak ilan edilen Termodinamik,  kullanıcılarına faydalı ve daha verimli ürünlerini sunmayı ve gelecek süreçte Ar-ge çalışmalarını arttıracak ve bu alanda daha fazla enerji sarf ederek yeni ürünlerini yeni teknolojilerle piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Sağlık Bakanlığı İnşaat ve Onarım Daire Başkanlığı uzmanlarının yaptığı ziyarette Kalite ve Method Müdürü Oğuzhan Çakal, yeni ürünlerin çalışma prensibi ve teknik özellikleri hakkında bilgilendirme yaptı. Bilgilendirmenin ardından yeni projelerin ve yeni ürünlerin kullanıcılara en hızlı ve etkin biçimde ulaştırılmasının ancak doğru ve etkin iletişim ile mümkün olacağını dile getiren Çakal, üretim sürecinin işleyişini ve ürünlerin teknik özelliklerini fabrika turu ile anlattı.

Fabrika turu ardından Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Peker,  markanın müşterilerle uzun dönemli ilişkilerinin varlığı için, kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiğini dile getirerek Termodinamik olarak Servis Sonrası Hizmetler biriminin işleyişi hakkında bilgi verdi.

Toplantının ardından Ege Bölge Müdürü Togan Yüksel, Sağlık Bakanlığı İnşaat ve Onarım Daire Başkanlığı uzmanlarının bugüne kadar yapmış oldukları başarılı iş birliği ve ortaklıkları için teşekkürlerini dile getirerek 25. Yıl Programı’na Katılım Belgesi’ni takdim etti.

 

 

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.