Anasayfa Haberler Termodinamik Akademi Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor
Menü

Termodinamik Akademi Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Termodinamik Akademi Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Termodinamik Akademi Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor (20 Nisan 2018)

Sektörümüzün eksiklerini ve dinamiklerini iyi bilen ve sektörü yakından takip eden firmamız, Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak yaptığı çalışmalar çerçevesinde her yıl olduğu gibi bu yıl da, Türkiye geneli seçilmiş teknik öğretmenlerimize Akademisi’nin kapılarını açmaya devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı hizmet içi eğitim kapsamındaki ve İzmir Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğini yaptığı, 2018000081 faaliyet numaralı "Doğal Gaz İç Tesisat Kursu" nu 16 - 20 Nisan 2018 tarihleri arasında tamamladı. Firmamız, düzenlenen kurs kapsamında, Türkiye geneli  20 teknik öğretmeni  misafir ederek teknik öğretmenlere  bilgi ve tecrübesini fabrika gezisi sırasında aktarmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı ile yürütülen bu ortak projede, Türkiye’nin dört bir yanından gelen, geleceğe teknik eleman yetiştiren bu güzide öğretmen grubumuza firmamızın Akademi’sinde verilen eğitim organizasyonunda, teorik anlatımlar ve cihaz üzeri uygulamalarla birlikte verilen eğitim kalitesini yükselterek bilgiyi en doğru ve akılda kalıcı şekli ile aktarmaya çalışmaktadır.

Termodinamik Akademi’de düzenlediği ve verdiği eğitimler ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında dahil olduğu AB projeleri ile misyonunu yerine getirme gayretinde olan firmamız, kursu başarı ile tamamlayan öğretmenlerimize başarılarının ölçütü olarak  sertifikalarının verilmesi ile eğitim sonlandırılmıştır.

Yıllardır bilgi ve tecrübesini aktarmak için TERMODİNAMİK AKADEMİ’nin kapılarını herkese açtıklarını aktaran Termodinamik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet GÜRAN; “Amacımız bu konuda az da olsa farkındalık yaratmak , mesleki eğitim ve sektör işbirliğini oluşturarak, bilgi paylaşımlarıyla ve tecrübe aktarımlarıyla geleceğe teknik eleman yetiştiren bu güzide ekibe yardımcı olmaktır. Eğitim camiasına ne kadar yardımcı olunursa ileriye dönük süreçte her sektörde o denli iyileşme ve rahatlama olacağı kesindir. Bu anlamda; sonuçta hepimiz aynı gemideyiz, eğitimin kalitesini ne kadar arttırırsak nitelikli teknik eleman yetişmesi o denli iyi olacaktır. Bu da ülkemizin üretim alanında gelişimini sağlayacaktır. Sektörün beklentisi olan daha nitelikli ve donanımlı elamanların kazanılması mümkün olacaktır. Bu konuda çorbada tuzumuzun bulunması önemlidir. Geleceğe yatırım yapan üretim firmalarının öncelikli görevi bu olmalıdır. TERMODİNAMİK her konuda olduğu gibi bu konuda da sorumluluğunun bilincindedir. Tüm sektördeki firmaların bu tarz projelerde eğitime yardımcı olması kapılarını açması, gelişen Türkiye için önemlidir. Unutmayalım ki bilgi paylaşıldıkça güzeldir.“ dedi.

2018 yılı Milli Eğitim Bakanlığı iç hizmet eğitimleri çerçevesinde, TERMODİNAMİK AKADEMİ’de  düzenlenecek ve Türkiye genelinden gelen ve gelecek olan ve yaz sezonu boyunca fabrikamızda  misafir edeceğimiz öğretmenlerimize eğitimlerinin keyifli geçmesini dileriz.

 

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.