Anasayfa Haberler Termodinamik, Ana Bayisi KDM Mühendislik ve Alt Bayilerini Ağırladı(9-10 Mart 2017)
Menü

Termodinamik, Ana Bayisi KDM Mühendislik ve Alt Bayilerini Ağırladı(9-10 Mart 2017)

Termodinamik,  Ana Bayisi KDM Mühendislik ve Alt Bayilerini Ağırladı(9-10 Mart 2017)

25. yılında ısıtma sektöründe hizmet vermeye devam eden Termodinamik, Kayseri Bölgesi ana bayisi KDM Mühendislik ve alt bayilerini yerinde ağırladı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca Ar-ge Merkezi olarak ilan edilen Termodinamik,  kullanıcılarına faydalı ve daha verimli ürünlerini sunmayı hedefliyor.

KDM Mühendislik ve alt bayileri ile yapılan toplantıda Termodinamik Satış ve Pazarlama Müdürü Güral Öztürk yeni projelerin ve yeni ürünlerin kullanıcılara en hızlı ve etkin biçimde ulaştırılmasının ancak bayilerle yapılacak gönüllü iş birliği çalışmaları ile mümkün olacağını dile getirdi.  Markanın müşterilerle uzun dönemli ilişkilerinin varlığı için, kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiğini dile getiren Öztürk, müşteri istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve etkin bir şekilde yerine getirebilme, karşı tarafın çıkar ve beklentilerine önem vererek müşterilere daha iyi hizmet vermenin gerekli olduğunu söyledi. Firma ve bayiler arasında var olan iş birliğinin daha sağlıklı ve başarılı yürütülebilmesi için bu hususlara öncelikli olarak dikkat edilmesi gerektiğini savunan Güral Öztürk, KDM Mühendislik ve alt bayilerinin bugüne kadar yapmış olduğu başarılı iş birliği ve ortaklıkları için teşekkürlerini dile getirdi.

KDM Mühendislik ve alt bayileri ile yapılan toplantıya katılan Termodinamik Kalite ve Metod Müdürü Oğuzhan Çakal, kurulan Ar-ge Merkezi sayesinde gelecek süreçte Ar-ge çalışmalarını arttıracak ve bu alanda daha fazla enerji sarf ederek yeni ürünlerini yeni teknolojilerle piyasaya sürmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Ar-ge Merkezi çalışanları ve Termodinamik Üretim Müdürü Bülent Uygül’ün de katıldığı toplantıda, ürünlerin teknik özellikleri ve yeni projelerdeki ürünlerin avantajları anlatıldı. Ziyaret, Üretim Müdürü Bülent Uygül önderliğinde fabrika gezisi ile devam etti. Fabrika gezisinde ürünlerin çalışma şekilleri ve teknik özellikleri detaylı olarak incelendi.

Aynı zamanda 2016 yılının değerlendirilmesinin yapıldığı, 2017 yılı için satış ve ortaklık stratejilerinin belirlendiği toplantıyı oldukça verimli olarak değerlendiren bayilere katılımlarından dolayı tekrar teşekkür ediyoruz.

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.