Anasayfa Haberler Termodinamik Isk-Sodex 2018 Fuarında Ziyaretçilerini Ağırladı
Menü

Termodinamik Isk-Sodex 2018 Fuarında Ziyaretçilerini Ağırladı

Termodinamik Isk-Sodex 2018 Fuarında Ziyaretçilerini Ağırladı

 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen ISK-SODEX İstanbul Fuarı’na  ısıtma, soğutma, havalandırma, pompa, vana, tesisat, su arıtma, yalıtım, bina otomasyonu ve enerji verimliliği sektörlerinde bulunan 93 ülkeden 84 bin 936 ziyaretçi katıldı.

Isıtma sektöründen ziyaretçilerini ağırlayan Termodinamik, daha ilk günlerden yoğun ziyaretçi akınına uğrayarak sektördeki öncü firmalar arasında adından söz ettirdi. Termodinamik Genel Müdür Yardımcısı Hakan Ömür Ulusoğlu, sektördeki en büyük fuarlardan bir olan Sodex Fuarı için, yeni projelerle üretilen ürünlere yer verdikleri bu fuarın sektör ve müşteri taleplerine olan ilgisini ölçmek ve sektördeki yenilikleri tanıtmak için oldukça etkili olduğunu dile getirdi. Satış ve Pazarlama Müdürü Güral Öztürk ise Avrupa, Kuzey Afrika ve Asya kıtalarından katılım gösteren ülkelerle bir araya geldiklerinden oldukça memnun olduklarını ve bu fuar sayesinde ihracat yüzdesinde artış hedeflediklerini söyledi.

Dört gün süren fuar boyunca oldukça yoğun ziyaretçi akınını ağırlayan tüm firma çalışanlarını özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, firmamızı ziyaret eden sektördeki tüm firmalara ve ziyaretçilere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.