Anasayfa Haberler Termodinamik Kılavuzlar İnşaat ile Alt Bayilerini Grand Ser Hotelde Ağırladı
Menü

Termodinamik Kılavuzlar İnşaat ile Alt Bayilerini Grand Ser Hotelde Ağırladı

Termodinamik Kılavuzlar İnşaat ile Alt Bayilerini Grand Ser Hotelde Ağırladı

Termodinamik Kılavuzlar İnşaat ile Alt Bayilerini Grand Ser Hotel’de Ağırladı!(20 Eylül 2017)

25. yılında ısıtma sektöründe hizmet vermeye devam eden Termodinamik, Yozgat bölge bayisi Kılavuzlar İnşaat ile alt bayileri Grand Ser Hotel’ de buluştu.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca Ar-ge Merkezi olarak ilan edilen Termodinamik, kullanıcılarına faydalı ve daha verimli ürünlerini sunmayı ve gelecek süreçte Ar-ge çalışmalarını arttıracak ve bu alanda daha fazla enerji sarf ederek yeni ürünlerini yeni teknolojilerle piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Kayseri bölge bayileri ile yapılan toplantıda Termodinamik Satış ve Pazarlama Müdürü Güral Öztürk yeni projelerin ve yeni ürünlerin kullanıcılara en hızlı ve etkin biçimde ulaştırılmasının ancak bayilerle yapılacak gönüllü iş birliği çalışmaları ile mümkün olacağını dile getirdi. Markanın müşterilerle uzun dönemli ilişkilerinin varlığı için, kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiğini dile getiren Öztürk, müşteri istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve etkin bir şekilde yerine getirebilme, karşı tarafın çıkar ve beklentilerine önem vererek müşterilere daha iyi hizmet vermenin gerekli olduğunu söyledi.

Satış Pazarlama Müdürü Öztürk’ün ardından konuşmaya devam eden Kalite ve Metot Müdürü Oğuzhan Çakal, yeni ürünlerin çalışma prensibi ve teknik özellikleri hakkında bilgilendirme yaptı. Bilgilendirmenin ardından yeni projelerin ve yeni ürünlerin kullanıcılara en hızlı ve etkin biçimde ulaştırılmasının ancak bayilerle yapılacak doğru ve etkin iletişim ile mümkün olacağını dile getiren Çakal, ürünlerin teknik özelliklerinin yanında ürünlerde yapılan iyileştirmeler ile kalitenin sürekli geliştirilmesinin önemini vurguladı.

Toplantı sonrasında Satış ve Pazarlama Müdürü Güral Öztürk, Yozgat bölge bayisi Kılavuzlar İnşaat’a Termodinamik 25. Yıl plaketi takdim ederek, tüm bayilere bugüne kadar yapmış oldukları iş birliğinden dolayı teşekkürlerini dile getirdi.

 

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.