Anasayfa Haberler Termodinamik ile Denge Mühendislik Alt Bayileri'ni Çorlu'da Ağırladı (16 Ağustos 2017)
Menü

Termodinamik ile Denge Mühendislik Alt Bayileri'ni Çorlu'da Ağırladı (16 Ağustos 2017)

Termodinamik ile Denge Mühendislik Alt Bayileri'ni Çorlu'da Ağırladı (16 Ağustos 2017)

 

25. yılında ısıtma sektöründe hizmet vermeye devam eden Termodinamik, distribütör bayisi Denge Mühendislik ve alt bayileri ile Şölen Event Garden Kır Bahçesi’nde buluştu.

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca Ar-ge Merkezi olarak ilan edilen Termodinamik,  kullanıcılarına faydalı ve daha verimli ürünlerini sunmayı ve gelecek süreçte Ar-ge çalışmalarını arttıracak ve bu alanda daha fazla enerji sarf ederek yeni ürünlerini yeni teknolojilerle piyasaya sürmeyi hedefliyor. Bunun için bayileri ile sık sık bir araya gelerek gelecekteki hedeflerini bayileri ile paylaşmaya devam ediyor.

 

Denge Mühendislik ve alt bayileri ile yapılan toplantıda Termodinamik Satış ve Pazarlama Müdürü Güral Öztürk yeni projelerin ve yeni ürünlerin kullanıcılara en hızlı ve etkin biçimde ulaştırılmasının ancak bayilerle yapılacak gönüllü iş birliği çalışmaları ile mümkün olacağını dile getirdi.  Markanın müşterilerle uzun dönemli ilişkilerinin varlığı için, kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiğini dile getiren Öztürk, müşteri istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve etkin bir şekilde yerine getirebilme, karşı tarafın çıkar ve beklentilerine önem vererek müşterilere daha iyi hizmet vermenin gerekli olduğunu söyledi.

 

Toplantıya katılan Kalite ve Metot Müdürü Oğuzhan Çakal, yeni ürünlerin çalışma prensibi ve teknik özellikleri ve ürünlerde yapılan iyileştirmeler hakkında bilgilendirme yaptı. Bilgilendirmenin ardından kalitenin sürekli geliştirilmesinin önemini vurgulayarak firma olarak kalite ve akreditasyon çalışmalarını titizlikle yürüttüklerini dile getirdi.

 

Akşam yemeği ile sonlandırılan toplantı sonunda Güral Öztürk, Denge Mühendislik ve alt bayilerinin bugüne kadar yapmış olduğu başarılı iş birliği ve ortaklıkları için teşekkürlerini dile getirdi. Termodinamik olarak bizler de bayilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, başarılı işbirliğimizin devamını diliyoruz.

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.