Anasayfa Haberler Termodinamik, Bursa Bölge Bayilerini Ağırladı
Menü

Termodinamik, Bursa Bölge Bayilerini Ağırladı

Termodinamik, Bursa Bölge Bayilerini Ağırladı

25. yılında ısıtma sektöründe hizmet vermeye devam eden Termodinamik, Bursa Bölge bayilerini yerinde ağırladı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca Ar-ge Merkezi olarak ilan edilen Termodinamik,  kullanıcılarına faydalı ve daha verimli ürünlerini sunmayı ve gelecek süreçte Ar-ge çalışmalarını arttıracak ve bu alanda daha fazla enerji sarf ederek yeni ürünlerini yeni teknolojilerle piyasaya sürmeyi hedefliyor.

 

Bursa bayileri ile yapılan toplantıda Termodinamik Genel Müdür Yardımcısı Hakan Ulusoğlu, bayilere firma hakkında bilgi verirken 25 yılda elde edilen başarının profesyonel çalışma ekibiyle sağlandığını dile getirdi. Markanın müşterilerle uzun dönemli ilişkilerinin varlığı için, bayilerle yapılacak doğru iletişimin önemini vurgulayan Ulusoğlu, bayilere gönüllü işbirliklerinden dolayı ve bu faydalı ziyarete katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 

Termodinamik Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Peker’in devam ettiği toplantıda, kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiği dile getirilerek Satış Sonrası Hizmetler biriminin işleyişi hakkında bilgi verildi.

 

Toplantı sonrasında Termodinamik Üretim Müdürü Bülent Uygül önderliğinde yapılan fabrika gezisinde ürünlerin çalışma şekilleri ve teknik özellikleri detaylı olarak incelendi.

 

Fabrika turunun ardından Ege Bölge Müdürü Togan Yüksel, Bursa bölge bayilerine bugüne kadar vermiş oldukları hizmet ve emekten dolayı teşekkürlerini dile getirerek 25. Yıl Programı’na Katılım Belgesi’ni takdim etti.

 

Bayiler, birlikte yenilen akşam yemeği ile son bulan bu etkinliği, ürünleri ve projeleri yerinde inceleme fırsatı buldukları için oldukça faydalı gördüklerini dile getirdiler.

 

Termodinamik ailesi olarak Bursa Bölge bayilerine katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.