Anasayfa Haberler Termodinamik, Ege Bölge Bayilerini Yerinde Ağırladı! (13-14 Temmuz 2017)
Menü

Termodinamik, Ege Bölge Bayilerini Yerinde Ağırladı! (13-14 Temmuz 2017)

Termodinamik, Ege Bölge Bayilerini Yerinde Ağırladı! (13-14 Temmuz 2017)

25. yılında ısıtma sektöründe hizmet vermeye devam eden Termodinamik, Ege Bölge bayilerini yerinde ağırladı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca Ar-ge Merkezi olarak ilan edilen Termodinamik, kullanıcılarına faydalı ve daha verimli ürünlerini sunmayı hedefliyor.

Ege Bölge bayileri ile yapılan toplantıda markanın müşterilerle uzun dönemli ilişkilerinin varlığı için, kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiğini dile getiren Termodinamik Kalite ve Metot Müdürü Oğuzhan Çakal, müşteri istek ve ihtiyaçlarına önem vererek müşterilere daha iyi hizmet vermenin gerekli olduğunu söyledi. Aynı zamanda kurulan Ar-ge Merkezi sayesinde gelecek süreçte Ar-ge çalışmalarını arttıracak ve bu alanda daha fazla enerji sarf ederek yeni ürünlerini yeni teknolojilerle piyasaya sürmeyi hedeflediklerini anlattı. Aynı zamanda ürünlerin geçmişten günümüze iyileştirme çalışmalarını ve teknik özelliklerine değinerek bayileri ürünler hakkında detaylı olarak bilgilendirdi.

Toplantının ardından Termodinamik Üretim Müdürü Bülent Uygül, bayilere fabrika turunda önderlik ederek fabrika işleyişi ve ürünlerin teknik özellikleri hakkında bilgi verdi.

Fabrika turu ardından Termodinamik Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Peker yaptığı toplantıda, markanın müşterilerle uzun dönemli ilişkilerinin varlığı için, kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiğini dile getirerek satış sonrası hizmetler birimi ve yetkili servis işleyişi hakkında bilgi vererek, bu konuda bayilerden müşterilerin talep ettiği hizmet ve isteklerini dinledi.

Ziyaretin ikinci gününde Ege Bölge Müdürü Togan Yüksel, ısıtma sektöründeki 25 yıllık başarıda bayilerle yapılan iş birliğinin de etkisi olduğunu, Ege Bölge bayilerinin bugüne kadar yapmış oldukları başarılı iş birliği ve ortaklıkları için teşekkürlerini dile getirerek 25. Yıl Programı’na Katılım Belgesi’ni takdim etti.

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.