Anasayfa Haberler Termodinamik Servislerinin Hizmet Kalitesini Yükseltiyor
Menü

Termodinamik Servislerinin Hizmet Kalitesini Yükseltiyor

Termodinamik Servislerinin Hizmet Kalitesini Yükseltiyor

Termodinamik Servislerinin Hizmet Kalitesini Yükseltiyor (14-15 Haziran 2017)

Firmamız, 25 Mayıs 2015 tarihli ve 29366 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren, Mesleki Yeterlilik Kurumu Mesleki Yeterlilik Belgesi zorunluluğu getirilen mesleklere ilişkin tebliğ sonrası, Türkiye geneli servislerinin hizmet kalitesini ve standardını geliştirme düşüncesi ile bu konuya da öncülük etmiş ve sektörde hizmet veren yetkili servisler için önem teşkil eden bu hususu organize halde yerine getirmek için çalışmalar yapmıştır.

 Bu kapsamda, TERMODİNAMİK, yeni yasal düzenleme ile, meslek olarak, Gaz Yakıcı Servis Personeli iş grubu kapsamında olan yetkili servislerinde çalışacak ustalar için zorunlu hale gelen ve  bu iş grubu çalışanlarının MYK - Doğal gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz Servis Personeli Seviye-4  yeterliliğinden sınavlara girmesi ve  ’MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi’’ edindirme amacıyla eğitimler düzenlemeye başlamıştır.

 Yapılan organizasyon ile, 14-15 Haziran  tarihleri arasında ilki gerçekleşen ve 55 yetkili servis personelinin katıldığı eğitim programına takiben yetkili servislerini, belgelendirme için Akredite Belgelendirme Merkezi olan GAZMER firması tarafından sınava alınmalarını organize etmiştir.

İki gün süren sınavlar, GAZMER firmasının da sınav merkezi olan TERMODİNAMİK AKADEMİ’DE sınav yetkilisi firma komisyon gözetiminde yazılı ve uygulamalı olarak gerçekleşmiştir.

Mesleki Yeterlilik Sınavı’nda, eğitime katılan 55 yetkili servis personeli  yazılı ve uygulamalı sınavlarda başarılı olarak MYK sertifikası almaya hak kazanmıştır.

TERMODİNAMİK AKADEMİ’DE yapılan tüm eğitimlerimizde, servis personeli, ilgili mesleği alanında çalışanların niteliğinin yükseltilmesi ve sektörde ihtiyaç duyulan yeni iş gücüne mesleğin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışların kazandırılması, servis hizmetlerinde yanlış veya gereksiz malzeme seçimine ve uygulamalara son verilerek, hem tüketicinin korunması hem de ülkemiz ekonomisinin gelişmesinin sağlanması hedeflenmektedir.

Konu ile ilgili uygulamalarımız yaz sezonu boyunca devam edecektir.

 

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.