Anasayfa Haberler Termodinamik Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor
Menü

Termodinamik Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Termodinamik Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

TERMODİNAMİK SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DEVAM EDİYOR(10 Mayıs 2017)

 Sektörümüzün eksiklerini ve dinamiklerini iyi bilen ve sektörü yakından takip eden firmamız, Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı protokol çerçevesinde her yıl olduğu gibi bu yıl da, Türkiye geneli seçilmiş teknik öğretmenlerimize akademisinin kapılarını açıyor.

Termodinamik, Milli Eğitim Bakanlığı Hizmet İçi Eğitim kapsamındaki ve İzmir Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğini yaptığı “Yenilenebilir Enerji Kaynakları/Isıtma-Soğutma Sistemleri Kursu” konulu eğitimde 08-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında ilk grup olarak Türkiye geneli 20 teknik öğretmeni misafir ederek, düzenlenen kurs kapsamında, teknik öğretmenlere bilgi ve tecrübesini aktarmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı ile yürütülen bu ortak projede, Türkiye’nin dört bir yanından gelen, geleceğe teknik eleman yetiştiren bu güzide öğretmen grubumuza firmamızın akademisinde verilen eğitim organizasyonunda, Teorik anlatımlar ve cihaz üzeri uygulamalarla birlikte verilen eğitim kalitesini yükselterek bilgiyi en doğru ve akılda kalıcı şekli ile aktarmaya çalışılmaktadır.

Kursu başarı ile tamamlayan öğretmenlerimize başarılarının ölçütü olarak  sertifikalarının verilmesi ile eğitim sonlandırılmıştır.

Özgün ve ileri teknoloji ürün yelpazesi, sektörü ve teknolojiyi yakın takibi ile  çağın gereği ürün ve hizmetleri müşterilerine sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma gayretiyle her zaman sektör içi programlarla, TD Akademi’de düzenlediği ve verdiği eğitimler ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında dahil olduğu AB projeleri ile misyonunu yerine getirme gayretinde olan firmamızın, 2017 yılı Milli Eğitim Bakanlığı iç hizmet eğitimleri çerçevesinde, akademide düzenlenmesi planlanan bir çok eğitim programı daha bulunmaktadır.

Yıllardır bilgi ve tecrübesini aktarmak için TERMODİNAMİK AKADEMİ’NİN kapılarını herkese açtıklarını aktaran Termodinamik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet GÜRAN; “Amacımız bu konuda az da olsa farkındalık yaratmak, mesleki eğitim ve sektör işbirliğinin oluşturularak, bilgi paylaşımlarıyla, tecrübe aktarımlarıyla geleceğe teknik eleman yetiştiren bu güzide ekibe yardımcı olmaktır. Eğitim camiasına ne kadar yardımcı olunursa ileriye dönük süreçte her sektörde o denli iyileşme ve rahatlama olacağı kesindir. Bu anlamda; sonuçta hepimiz aynı gemideyiz eğitimin kalitesini ne kadar arttırırsak nitelikli teknik eleman yetişmesi o denli iyi olacaktır. Bu da ülkemizin üretim alanında gelişimini sağlayacaktır. Dolayısıyla sektörün beklentisi olan daha nitelikli ve donanımlı elamanların kazanılması mümkün olacaktır. Bu konuda çorbada tuzumuzun bulunması önemlidir. Geleceğe yatırım yapan üretim firmalarının öncelikli görevi bu olmalıdır. TERMODİNAMİK her konuda olduğu gibi bu hususta da sorumluluğunun bilincindedir. Tüm sektördeki firmaların bu tarz projelerde eğitime yardımcı olması, kapılarını açması, gelişen Türkiye için önemlidir. Unutmayalım ki bilgi paylaşıldıkça güzeldir.” , dedi

Termodinamik olarak Türkiye genelinden gelen ve gelecek olan ve yaz sezonu boyunca fabrikamızda misafir edeceğimiz tüm öğretmenlerimize eğitimlerinin keyifli geçmesini dileriz.

 

 

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.