Anasayfa Haberler Eğitimin Kalbi Termodinamik Akademide Atıyor
Menü

Eğitimin Kalbi Termodinamik Akademide Atıyor

Eğitimin Kalbi Termodinamik Akademide Atıyor

Firmamız, yıllardır ısıtma sektörüne verdiği emeği, aynı sektöre bilgili ve eğitimli gençler kazandırmak için sürdürüyor ve gelecek nesillerin sektöre kazandırılmalarında Termodinamik önemli bir misyona imza atıyor.

 Firmamız, Termodinamik Akademi bünyesinde ısıtma ve gaz yakıcı cihazlar sektöründe eğitim alan gençlere bilgi ve tecrübelerini aktarmaya devam ediyor.  Meslek lisesi ve üniversite düzeyinde pek çok kurumda eğitim gören gençler, Kemalpaşa’daki fabrikamızı ziyaret ederek, yıllardır bu sektörün içinde olan deneyimli mühendislerimizden bilgi alıyor.

Bu kapsamda, Adana/Yüreğir Aziz Sancar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Tesisat Teknolojisi Bölümü öğrencileri ve öğretmenleri, 29 Nisan 2019 tarihinde Kemalpaşa’daki üretim tesisimizi ziyaret etti. Öğrenciler, Termodinamik markası ve ürünleri konusunda bilgilendirildikten sonra bölümleri ile ilişkili olan üretim hattını incelediler. Aynı zamanda, Termodinamik Akademi bünyesinde, gaz yakıcı cihazlar konvansiyonel ve yoğuşmalı kombi temel eğitimi ile teorik olarak aldıkları bilgilerin yanında cihazların üretim süreçlerini yakından inceleme fırsatı buldular.

 Termodinamik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet GÜRAN;  “ Sektörümüzün acil ihtiyaç duyduğu, geleceğimizin teminatı olan, Meslek ve Teknik Lise mensubu değerli gençlerimizin, bilgiye en etkin şekilde ulaşabilmeleri için ideal teknik koşulların oluşturulduğu merkezimizde, konusunda uzman mühendislerimiz hizmet vermektedir. Eğitim merkezimizde gerçekleştirilen bu bilgilendirme ve eğitim programında, sektöre yetişmekte olan genç neslin en üst düzeyde ve doğru bilgilerle, uygulamalı olarak bilgilenmesi, diğer alanlarda olduğu gibi eğitim alanında da birinci önceliğimizdir. Termodinamik Akademi bu alanda  aldığı misyonu, sorumluluk bilinciyle yerine getirmektedir." dedi. 

Bu sorumluluk bilinciyle sektörün  geleceğine yatırım yapan Termodinamik üzerine aldığı misyonla geleneksel hale getirdiği uygulamalarına, 2019 yılı içerisinde farklı sosyal sorumluluk projeleriyle devam edecektir.

Firmamıza yapılan bu eğitim amaçlı ziyaretin düzenlenmesinde emeği geçen okulumuzun değerli müdür ve öğretmenleri ile sektörümüzün geleceği gençlerimize teşekkür eder, eğitim hayatlarında başarılar dileriz.

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.