Anasayfa Haberler Termodinamikten MEB Hizmet içi Eğitimi
Menü

Termodinamikten MEB Hizmet içi Eğitimi

Termodinamikten MEB Hizmet içi Eğitimi

Yıllardan beri yürütmekte olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri kapsamındaki uygulamalarımızın 2019 yılı çalışmaları devam ediyor.

Sektörümüzün artı ve eksilerini iyi bilen, sektörü yakından takip eden firmamız, Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak yaptığı çalışmalar çerçevesinde her yıl olduğu gibi bu yıl da, Türkiye geneli, seçilmiş MEB Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanı teknik öğretmenlerimize Akademi’sinin kapılarını açmaya devam ediyor.

 

Firmamız bu yıl ikinci eğitimini, Milli Eğitim Bakanlığı Eğitimcinin Eğitimi kapsamında, İzmir Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğini yaptığı, “2019000074” faaliyet numaralı "Doğalgaz İç Tesisat Kursu" olarak  15 - 19 Nisan 2019  tarihleri arasında gerçekleştirdi.

Firmamız Türkiye geneli 18 teknik öğretmeni  misafir ederek, düzenlenen kurs kapsamında, teknik öğretmenlere bilgi ve tecrübesini aktarmıştır.

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile yürütülen bu ortak projede, firmamız, Türkiye’nin dört bir yanından gelen ve geleceğe teknik eleman yetiştiren değerli öğretmen grubuna, teorik anlatımlar ve uygulamalarla birlikte verilen eğitimde bilgiyi en doğru ve akılda kalıcı şekli ile aktarmaya çalışmıştır.

TD Akademi’de düzenlediği ve verdiği eğitimler ile dahil olduğu sosyal sorumluluk projeleri kapsamında misyonunu yerine getirme gayretinde olan firmamız, kursu başarı ile tamamlayan öğretmenlerimize başarılarının ölçütü olarak sertifikalarının verilmesi ile eğitimi sonlandırmıştır.

Yıllardır bilgi ve tecrübesini aktarmak için Termodinamik Akademi’nin kapılarını herkese açtıklarını aktaran Termodinamik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet GÜRAN;  Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitimlerinde Termodinamik Akademi olarak yer aldıklarını ve bu konuyu kendileri için misyon edindiklerini belirterek “Eğitim camiasına ne kadar yardımcı olunursa ileriye dönük süreçte her sektörde o denli iyileşme ve rahatlama olacağı kesindir. Eğitimin kalitesini ne kadar arttırırsak nitelikli teknik eleman yetişmesi o denli iyi olacaktır. Bu da ülkemizin üretim alanında gelişimini sağlayacaktır ve sektörün beklentisi olan daha nitelikli ve donanımlı elamanların kazanılması mümkün olacaktır. Bu konuda çorbada tuzumuzun bulunması önemlidir. Geleceğe yatırım yapan üretim firmalarının öncelikli görevi bu olmalıdır. Termodinamik her konuda olduğu gibi bu konuda da sorumluluğunun bilincindedir. Tüm farklı sektörlerdeki firmaların bu tarz projelerde eğitime yardımcı olması kapılarını açması, gelişen Türkiye için önemlidir. Unutmayalım ki bilgi paylaşıldıkça güzeldir. “ dedi.

2019 yılı Milli Eğitim Bakanlığı İç Hizmet Eğitimleri çerçevesinde, Termodinamik Akademi’de  düzenlenen ve Türkiye genelinden gelen öğretmenlerimize katılımlarından dolayı teşekkür eder, yaz sezonu boyunca fabrikamızda  misafir edeceğimiz öğretmenlerimize de eğitimlerinin keyifli geçmesini dileriz.

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.