Anasayfa Haberler Termodinamikten MEB İç Hizmet Eğitimi
Menü

Termodinamikten MEB İç Hizmet Eğitimi

Termodinamikten MEB İç Hizmet Eğitimi

Yıllardan beri yürütmekte olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri kapsamındaki uygulamalarımızın 2019 yılı çalışmaları başladı.

Sektörümüzün eksiklerini ve dinamiklerini iyi bilen ve sektörü yakından takip eden firmamız, Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak yaptığı çalışmalar çerçevesinde her yıl olduğu gibi bu yıl da, Türkiye geneli seçilmiş teknik öğretmenlerimize Akademisi’nin kapılarını açmaya devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı hizmet içi eğitim kapsamındaki ve İzmir Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğini yaptığı, 2019000057 faaliyet Numaralı "Gaz Yakıcı Cihaz Montaj ve Servis Teknikleri Kursu" nu 25 - 29 Mart 2019  tarihleri arasında gerçekleştirerek tamamladı. Firmamız Türkiye geneli 18 teknik öğretmeni  misafir ederek, düzenlenen kurs kapsamında, teknik öğretmenlere  bilgi ve tecrübesini aktarmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı ile yürütülen bu ortak projede, Türkiye’nin dört bir yanından gelen, geleceğe teknik eleman yetiştiren bu güzide öğretmen grubumuza firmamızın Akademi’sinde verilen eğitimde, teorik anlatımlar ve cihaz üzeri uygulamalarla birlikte verilen bu eğitimde bilgiyi en doğru ve akılda kalıcı şekli ile aktarmaya çalışmıştır.

TD Akademi’de düzenlediği ve verdiği eğitimler ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında dahil olduğu AB projeleri ile misyonunu yerine getirme gayretinde olan firmamız, kursu başarı ile tamamlayan öğretmenlerimize başarılarının ölçütü olarak sertifikalarının verilmesi ile eğitim sonlandırılmıştır.

Yıllardır bilgi ve tecrübesini aktarmak için Termodinamik Akademi’nin kapılarını herkese açtıklarını aktaran Termodinamik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet GÜRAN; “Amacımız, mesleki eğitim ve sektör işbirliğini oluşturarak, bilgi paylaşımlarıyla, tecrübe aktarımlarıyla geleceğe teknik eleman yetiştiren değerli eğitimcilere yardımcı olmaktır.” dedi. Yıllardır Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitimlerinde Termodinamik Akademi olarak yer aldıklarını ve bu konuyu kendileri için misyon edindiklerini belirten GÜRAN, “Eğitim camiasına ne kadar yardımcı olunursa ileriye dönük süreçte her sektörde o denli iyileşme ve rahatlama olacağı kesindir. Bu anlamda; sonuçta hepimiz aynı gemideyiz eğitimin kalitesini ne kadar arttırırsak nitelikli teknik eleman yetişmesi o denli iyi olacaktır. Bu da ülkemizin üretim alanında gelişimini sağlayacaktır. Ve sektörün beklentisi olan daha nitelikli ve donanımlı elamanların kazanılması mümkün olacaktır. Bu konuda çorbada tuzumuzun bulunması önemlidir. Geleceğe yatırım yapan üretim firmalarının öncelikli görevi bu olmalıdır. Termodinamik her konuda olduğu gibi bukonuda da sorumluluğunun bilincindedir. Tüm farklı sektörlerdeki firmaların bu tarz projelerde eğitime yardımcı olması kapılarını açması, gelişen Türkiye için önemlidir. Unutmayalım ki bilgi paylaşıldıkça güzeldir. “dedi.

2019 yılı Milli Eğitim Bakanlığı iç hizmet eğitimleri çerçevesinde, Termodinamik Akademi’de  düzenlenecek ve Türkiye genelinden gelen ve gelecek olan ve yaz sezonu boyunca fabrikamızda  misafir edeceğimiz öğretmenlerimize eğitimlerinin keyifli geçmesini dileriz.

 

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.