Anasayfa Haberler Termodinamik Akademide Eğitimler Devam Ediyor
Menü

Termodinamik Akademide Eğitimler Devam Ediyor

Termodinamik Akademide Eğitimler Devam Ediyor

Sektörü yakından takip eden firmamız, Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak yaptığı çalışmalar çerçevesinde her yıl olduğu gibi bu yıl da,  Türkiye geneli seçilmiş teknik öğretmenlerimize akademisinin kapılarını açıyor.

 

Milli Eğitim Bakanlığı hizmet içi eğitim kapsamındaki ve İzmir Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğini yaptığı, 2018000192 sıra numaralı "Gaz Yakıcı Cihaz Montaj ve Servis Teknikleri Kursu" 23 - 27 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilerek tamamlandı. Firmamız Türkiye geneli  20 teknik öğretmeni  misafir ederek, düzenlenen kurs kapsamında, teknik öğretmenlere  bilgi ve tecrübesini aktarmıştır.

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile yürütülen bu ortak projede, Türkiye’nin dört bir yanından gelen, geleceğe teknik eleman yetiştiren bu güzide öğretmen grubumuza firmamızın akademisinde verilen eğitim süresince teorik anlatımlar ve cihaz üzeri uygulamalarla birlikte verilen eğitim kalitesini yükselterek bilgiyi en doğru ve akılda kalıcı şekli ile aktarmaya çalışmaktadır.

 

TD Akademi’de verdiği eğitimler ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, dahil olduğu AB projeleri ile misyonunu yerine getirme gayretinde olan firmamız, kursu başarı ile tamamlayan öğretmenlerimize başarılarının ölçütü olarak  sertifikalarını eğitimin sonunda teslim etmiştir.

 

Yıllardır bilgi ve tecrübesini aktarmak için TERMODİNAMİK AKADEMİ’nin kapılarını herkese açtıklarını aktaran Termodinamik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet GÜRAN;  “Amacımız bu konuda az da olsa farkındalık yaratmak, mesleki eğitim ve sektör işbirliğini oluşturarak, bilgi paylaşımlarıyla, tecrübe aktarımlarıyla geleceğe teknik eleman yetiştiren bu güzide ekibe yardımcı olmaktır. “ dedi. Yıllardır Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu tarz eğitim süreçlerinde TERMODINAMIK AKADEMİ olarak yer aldıklarını ve bu konuyu kendileri için amaç edindiklerini belirten GÜRAN; “Eğitim camiasına ne kadar yardımcı olunursa ileriye dönük süreçte her sektörde o denli iyileşme ve rahatlama olacağı kesindir. Bu anlamda; sonuçta hepimiz aynı gemideyiz. Eğitimin kalitesini ne kadar arttırırsak nitelikli teknik eleman yetişmesi o denli iyi olacaktır. Bu da ülkemizin üretim alanında gelişimini sağlayacaktır ve sektörün beklentisi olan daha nitelikli ve donanımlı elamanların kazanılması mümkün olacaktır. Bu konuda çorbada tuzumuzun bulunması önemlidir. Geleceğe yatırım yapan üretim firmalarının öncelikli görevi bu olmalıdır. TERMODİNAMİK her konuda olduğu gibi bu konuda da sorumluluğunun bilincindedir. Tüm sektördeki firmaların bu tarz projelerde eğitime yardımcı olması kapılarını açması, gelişen Türkiye için önemlidir. Unutmayalım ki bilgi paylaşıldıkça güzeldir. “ dedi.

 

2018 yılı milli eğitim bakanlığı iç hizmet eğitimleri çerçevesinde, TERMODİNAMİK AKADEMİ’ de  düzenlenecek ve Türkiye genelinden gelen ve gelecek olan ve yaz sezonu boyunca fabrikamızda  misafir edeceğimiz öğretmenlerimize eğitimlerinin keyifli geçmesini dileriz.

 

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.