Anasayfa Haberler Termodinamik, Soma, Bergama ve Kırkağaç Bölge Alt Bayilerini Ağırladı(15-16 Mayıs)
Menü

Termodinamik, Soma, Bergama ve Kırkağaç Bölge Alt Bayilerini Ağırladı(15-16 Mayıs)

Termodinamik, Soma, Bergama ve Kırkağaç Bölge Alt Bayilerini Ağırladı(15-16 Mayıs)

25. yılında ısıtma sektöründe hizmet vermeye devam eden Termodinamik, Soma, Bergama, Kırkağaç bölge bayilerini yerinde ağırladı.

Ziyaret, Ege Bölgesi Satış Uzmanı Kerem Yalçınkaya önderliğinde, Kalite ve Metot Müdürü Oğuzhan Çakal ile birlikte  fabrika gezisi ile başladı. Fabrika gezisinde ürünlerin çalışma şekilleri ve teknik özellikleri detaylı olarak incelendi.

 

Fabrika turu sonrasında bayiler ile  yapılan toplantıya katılan Termodinamik Kalite ve Metot Müdürü Oğuzhan Çakal, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca Ar-ge Merkezi olarak ilan edilen Termodinamik’ in  kullanıcılarına faydalı ve daha verimli ürünlerini sunmayı hedeflediğini dile getirdi. Toplantıda yeni projelerdeki ürünlerin teknik özelliklerine değinen Çakal, bayilere mevcut ürünler ve yeni ürünler hakkında bilgi verdi.

 

Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Peker’in katılımlarıyla devam eden toplantıda, markanın müşterilerle uzun dönemli ilişkilerinin varlığı için, kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiği dile getirilerek bu konuda bayilerden müşterilerin talep ettiği hizmet ve istekleri dile getirmeleri istendi. Karşılıklı iletilen istek ve talepler doğrultusunda toplantı son buldu.

 

Aynı zamanda 2016 yılının değerlendirilmesinin yapıldığı, 2017 yılı için satış ve ortaklık stratejilerinin belirlendiği toplantıyı oldukça verimli olarak değerlendiren bayilere katılımlarından dolayı tekrar teşekkür ediyoruz.

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.