Anasayfa Haberler Termodinamik Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor
Menü

Termodinamik Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Termodinamik Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Termodinamik Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Daha güçlü bir Türkiye için atılacak adımda, bu amaç doğrultusunda her tür sosyal sorumluluk projelerini desteklemeyi ilke edinmesi ve sektörde öncü olduğu gibi bu alanda da öncülüğü kendisine misyon edinen firmamız, haziran 2016 tarihinden beri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ortaklaşa finanse ettiği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın Sözleşme Makamı olarak yer aldığı proje olan Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Geliştirilmesi Teknik Destek Projesi–II (HBÖ-II)’nin hayata geçirilmesinde yer almaktan ve belirlenen alanlarda çalışmalar yapmak üzere seçilen 7 Uzmanlık Merkez ‘inden biri olan İzmir Bornova Mesleki Eğitim Merkezinin “Isıtma ve Doğalgaz İç Tesisat Yapım Personeli” konulu meslek dalında, ülke genelinde tüm uzmanlık merkezleri için seçilen 7 sektör ortağından biri olarak ve konusunda tek olarak yer almaktan onur ve mutluluk duymaktadır. Sektör temsilcisi olarak firmamızı proje çalıştaylarında firmamızın Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent PEKER temsil etmektedir.

Firmamız, proje etkinlik uygulamaları içerisinde  10.11.2017 tarihlerinde planladığımız ve gururla ev sahipliğini yaptığımız,  Türkiye’nin her köşesinden katılan, yaklaşık 150 kişilik mesleki ve teknik eğitim öğretmenlerimize yönelik iki günlük sektör eğitim programını ve buluşmasını tamamladı.

 

Ev sahipliğini yaptığımız, böylesine değerli ve önemli bir projede, projenin İzmir grubu olarak başta proje İzmir koordinatörümüze, projede Türkiye’deki yedi pilot merkezinden biri olan İzmir Bornova Meslek Eğitim Merkezi’ne, İzmir grubunun projeler okulları olan Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okulu ve İzmir Bornova Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ve  proje kapsamında görevli olan elit öğretmelerine teşekkür ederiz.

 

Termodinamik Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güran; amacı, her tür öğrenmeye değer vermek için tasarlanmış bir sistem kapsamında, istihdam fırsatlarının artırılması için bireylerin öğrenme fırsatlarına erişimlerini desteklemek, AB uygulamaları doğrultusunda ve “Hayat Boyu Öğrenme” perspektifinde kurumsal bir kapasite oluşturmak olan böylesine değerli ve önemli bir projenin hayata geçirilmesinde pay sahibi olmaktan mutluk duyduğunu ifade ederek, özgün ve ileri teknoloji ürün yelpazesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma gayretiyle Her zaman sektör içi programlarla eğitime verdiği destek ve sürekli periyodik aralıklarla düzenlediği akademik servis eğitimlerle misyonunu yerine getirme gayretinde olan firmamız, düzenlenen proje kapsamında, Termodinamik A.Ş bünyesinde bulunan Termodinamik Akademi eğitim tesislerini, proje kapsamında misafir olan eğitim katılımcılarının hizmetine açmıştır. Bu proje kapsamında, gazlı cihazlar konusunda uzman eğitmenlerce öğrenen misafirlerimizi bilgilendirmek ve Eğitim Akademi’mizde konuk etmekten mutluluk duymaktayız. Termodinamik ailesi olarak, ülkemizin geleceğine yön veren, her sektörde nitelikli yetişmiş elemanlar yetiştirerek ülkemizin gücüne güç katacak olan bu tarz projelerde yer almaktan mutluluk duymaktayız. Gazlı cihazlar ve ısıtma sektörü için, firma olarak bu projede üzerimize düşen ne ise yapmaya devam edeceğiz” dedi.

TERMODİNAMİK bu alanda  aldığı misyonu, sorumluluk bilinciyle bugün olduğu gibi yarınlarda da yerine getirecektir. Bu sorumluluk bilinciyle sektörün  ve ülkenin geleceğine yatırım yapan TERMODİNAMİK, sosyal sorumluluk projelerinde görev almaya, geçmişte olduğu gibi gelecekte de devam edecektir. 

 

Ürün Katalogları

Termodinamik’in zengin ve herkese hitap eden ürün çeşitlerine, online katalog sayesinde ulaşabilirsiniz…

İncele
Destek Hattı

Her türlü teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için ulaşabileceğiniz TD-Teknik çağrı merkezi hizmetinizde...

İncele

Termodinamik 2015 © Tüm hakkı saklıdır.